| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Υλικό επαφών | Χρυσός ορείχαλκου που καλύπτεται |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
|---|---|
| Κώδικας | ΕΠΕΙΔΉ ΚΏΔΙΚΑΣ Γ Δ S Τ Χ |
| Γένος | Αρσενικό Θηλυκό |
| Τρέχων | 4A |
| Τάση | 250V |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | m12 συνδετήρας αισθητήρων |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Μεταφορέας Contat | TPU+GF |
| Λέξεις κλειδιά | συνδετήρας καλωδίων m12 3pin |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 7/8» συνδετήρας |
| Επίπεδο IP | IP67 |
| Πολωνοί | 5P |
| Σύστημα κλειδώματος | βίδα 7/8» - 16UNF |
| Καρφίτσα | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 καρφίτσες |
|---|---|
| ΤΥΠΟΣ | Συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 7A για την καρφίτσα 2 3 6A για την καρφίτσα 4 5 5A για την καρφίτσα 6 7 8 12 3A για την καρφίτσα 14 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για την καρφίτσα 2 3 4 5 6 125V για την καρφίτσα 7 8 60V για την καρφίτσα 12 14 16 19 24 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |