| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Δ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Γένος | Θυληκο αρσενικό |
| Τύπος | Θωρακισμένος /Αθωρακισμένος |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 17P, 3/4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Cording | A/B/D/X |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A / 2A/1.5A |
| Σειρά θερμοκρασίας | 25°C ~ + 80°C |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | rj45 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 5pin Α |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | 4 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | PCB |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4pin, 8pin |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS του ISO |
| Όνομα προϊόντων | M12 δοχεία επιτροπής |
| Καρφίτσες | 4p, |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Ύφος λήξης | Ο τύπος ύλης συγκολλήσεως/τα PCB τοποθετεί |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |