| Εφαρμογή | Ενότητα φωτεινών σηματοδοτών οδηγήσεων |
|---|---|
| Καρφίτσες | 2P |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Επαφές | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Επαφή υποδοχών | CuSn |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 4pins |
| Mechanical operation | >500 mating cycles |
|---|---|
| Gender | Female / Male |
| Application | Industrial Internet of Things (IIoT) |
| Contact resistance | ≤10mΩ |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για 8 καρφώστε, 4A για την καρφίτσα 4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 καρφώστε, 250V για την καρφίτσα 4 |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό Αρσενικό |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |