| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4Α |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Τύπος | Προσαρμογέας |
|---|---|
| Γένος | Γυναικείο/αρσενικό |
| Αριθμός πυρήνων | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης/PCB |
| Τρόπος κλειδώματος | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Κωδικοποίηση | Κωδικός A / B / C / D / K / L / X / S / T |
| Προσανατολισμός | Ευθεία / Ορθή Γωνία |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |