| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M12 3 4 5 8 12 17 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Πολωνός | πόλος 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Όνομα προϊόντων | M12 ΣΤΟΝ Δ-ΥΠΟ- ΣΥΝΔΕΤΉΡΑ |
|---|---|
| Υλικό | PVC/PUR |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30c~105c |
| Επένδυση επαφών | Au |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 4pin αρσενικός συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό m12 4pin |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Δ-ΥΠΟ- καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| M12 καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας/Αυτοκίνητα |
| Φύλο | Αρσενικό & θηλυκό |
| Χρώμα | Μαύρο, μεταλλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 Σύνδεσμος κεφαλής χύτευσης |