| Καρφίτσα | 8 καρφίτσα |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Τύπος | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C +80°C |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67 |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |