| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 12 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 8P |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-112 |
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Τύπος σύνδεσης | Η επιτροπή τοποθετεί/ο τύπος καλωδίων |
| M12 ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
|---|---|
| Σφράγιση | O-Ring |
| Αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Τύπος | Με τον τύπο καλωδίων |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Δύναμη |