| Πολωνοί | 3pins και 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Επίπεδο IP | IP65 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Καρφίτσα επαφών | 12 καλώδιο καρφιτσών στο καλώδιο |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό καρφιτσών m12 17 |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό/θηλυκό |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πρότυπο | M12 |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Διεπαφή | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος 4 Τ συνδετήρας δύναμης λιμένων |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |