| Όνομα προϊόντων | M12 φορμάροντας καλώδιο Feamle κώδικα Β |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin Connector |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated current | 4A |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |