| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V / 60V/250V |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A / 2A/4A |
| Τύπος σύνδεσης | M12 φορμάροντας καλώδιο |
| Όνομα προϊόντων | m12 θραύστης |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12,17pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |