| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» μίνι συνδετήρας |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP67 |
| Επαφές | 4pins |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Περιορισμός του temperatu | “- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Σφράγιση | NBR |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Υλικό | αλουμίνιο die-cast |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 17pin Α |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |