| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 3 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Δ-ΥΠΟ- καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| M12 καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Πολωνοί | 3pins και 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Επίπεδο IP | IP65 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-10 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | m12 συνδετήρας αισθητήρων |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Μεταφορέας Contat | TPU+GF |
| Λέξεις κλειδιά | συνδετήρας καλωδίων m12 3pin |
| Θέση προέλευσης | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τρόπος επαφών | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επαφές | 3P |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |