| Γένος | Αρσενικό θηλυκό, αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος | m8 συνδετήρας |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 καρφίτσες |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Θωράκιση | δυσεύρετος |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ Χ Τ S Λ Μ Τ Υ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Μορφή | 90 βαθμός/180 βαθμός |
| Επαφές | 8pins και 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Κωδικοποίηση | Χ |
| Αριθμό μοντέλου | M8 η επιτροπή PCB συνελεύσεων τοποθετεί το συνδετήρα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Όνομα προϊόντων | M8 Α που κωδικοποιεί την καρφίτσα 3 4 5 6 8 τον αρσενικό συνδετήρα συνελεύσεων |
| Επαφές | 3,4pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |