| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Τύπος σύνδεσης | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσες επικοινωνίας | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Τύπος | DIN, σύνδεση M12 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 24 Pin |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Επαφές | 3Pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS ISO9001 |