| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M16 καλώδιο M5 M8 M12 |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Κωδικοποίηση Α Β Δ |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A;2A;3A;4A |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 30V 60V |
| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Όνομα προϊόντων | M8 θηλυκό κωδικοποίησης Α στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | Θηλυκό |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P, 2pin 3pin 4pin |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 500/300V |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ΣΕΙΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ | -40~+105℃ |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤9mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| καρφίτσες | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Καρφίτσα | BRASS/GOLD |
| Βαθμός IP | IP67/68 |
| Τύπος | Φορμαρισμένος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 13A |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Καρφίτσα | 2pin 3pin |
| Κώδικας | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |
| Προσαρμόσιμη | Μπορεί να εφαρμοστεί σε θερμοκρασία περιβάλλοντος -25-85°C |
|---|---|
| Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής | Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Καλώδιο σύνδεσης χύτευσης M12 | Αριθμός μοντέλου |
| Ετικέτα | Συνδετήρας ρυμούλκησης (RG) |