| Προσαρμόσιμη | Μπορεί να εφαρμοστεί σε θερμοκρασία περιβάλλοντος -25-85°C |
|---|---|
| Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής | Στυλ εγκατάστασης ευθείας εισαγωγής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Καλώδιο σύνδεσης χύτευσης M12 | Αριθμός μοντέλου |
| Ετικέτα | Συνδετήρας ρυμούλκησης (RG) |
| Σύζευξη | Σύζευξη με σπείρωμα |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 φορές |
| Εισαγωγή υλικού | PA66+%30GF |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Σειρά Teperature | -25℃-+85℃ |
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, SE |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Επαφές | το 2.3.4.5 .6.7.9pins |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 13 17 21series |
| Βαθμός IP | IP68 |
| υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Διάμετρος διακοπής τρυπών επιτροπής | 13mm |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Αριθμό μοντέλου | M19 2 συνδετήρας καρφιτσών 3 4 5 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
| Τύπος | Λ |