| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Προδιαγραφή καλωδίων (χιλ.) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |
| Βελόνες χαλκού | Κοχύλι χαλκού |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
|---|---|
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό/θηλυκό |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πρότυπο | M12 |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Fus-1 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Επαφές | 4pins |
| Τύπος | Σειρά UCU |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | 4 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |