| Σχέδιο συνδετήρων | M12 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | PCB |
| Ανώτερη θερμοκρασία ορίου | 85 °C |
| Χαμηλότερη θερμοκρασία ορίου | -40 °C |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Κόλλα μετάλλων |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τύπος | Σύνδεσμος πάνελ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικός |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Όνομα προϊόντων | M12 8 φορμάροντας καλώδιο καρφιτσών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τύπος | Προσαρμοστής, Τυποποιημένο/Εγκατασκευή/Συναρμολόγηση/Τυποποιημένο καλώδιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Όνομα Προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος M12 σε RJ45 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~105°C |
| Εκτιμημένη τάση | 30V / 60V/250V |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A / 2A/4A |
| Τύπος σύνδεσης | M12 φορμάροντας καλώδιο |