| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 4pins 8pins |
| Γένος προϊόντων | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Επίπεδο προστασίας | IP67/IP68 |
|---|---|
| Συνδέοντας τρόπος | Η βίδα συνδέει |
| Λειτουργούσα τάση | 300V |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 80°C |
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | καρφίτσα 12 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Όνομα προϊόντων | M12 στεγανοποιήστε τον πλαστικό συνδετήρα σειράς |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/ύλη συγκολλήσεως/Crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Όνομα προϊόντων | Όνομα προϊόντων |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Προσανατολισμός | Προσανατολισμός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τύπος | αυτοματοποίηση, συνδετήρας αισθητήρων |
| Περιβαλλοντικό Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Πρότυπα | IEC 61076-2-105 |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Πολωνοί | 3Pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Πρότυπος τύπος | M5 φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Πολωνοί | 4p |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αριθμοί επαφών | 5pins |
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |