| Όνομα προϊόντων | M12 φορμάροντας καλώδιο Feamle κώδικα Β |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | μέγιστο 2.5A |
| Εκτιμήσεις IP | IP67 απόδειξη νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | m8 4pin που θηλυκά ip67 στεγανοποιούν την επιτροπή τοποθετούν το συνδετήρα 1.Our ύλης συγκολλήσεως π |
| Χρόνος παράδοσης | 14 |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 17P, 3/4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Cording | A/B/D/X |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A / 2A/1.5A |
| Σειρά θερμοκρασίας | 25°C ~ + 80°C |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C +80°C |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP67 |
| Καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P, 6P |
| Υλικό πυρήνων | PA66 |
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Περιορισμός του temperatu | “- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Σφράγιση | NBR |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Υλικό | αλουμίνιο die-cast |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Επαφές | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |