| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τύπος | Προσαρμογέας |
|---|---|
| Γένος | Γυναικείο/αρσενικό |
| Αριθμός πυρήνων | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης/PCB |
| Τρόπος κλειδώματος | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Όνομα προϊόντων | m12 συνδετήρας συνελεύσεων τύπων Τ |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Έγκριση | ROHS, CE |
| Γένος | Θηλυκό |
| Δ-ΥΠΟ- καρφίτσα | καρφίτσα 9 15 |
|---|---|
| M12 καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό του δ-ΥΠΟ- συνδετήρα | CuZn PA66 |
| Πολωνοί | 3pins και 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Γ |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Επίπεδο IP | IP65 |
| Γένος | Αρσενικό |
| Καρφίτσες | 4p, |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Ύφος λήξης | Ο τύπος ύλης συγκολλήσεως/τα PCB τοποθετεί |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας/Αυτοκίνητα |
| Φύλο | Αρσενικό & θηλυκό |
| Χρώμα | Μαύρο, μεταλλικό |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 Σύνδεσμος κεφαλής χύτευσης |
| Τύπος συνδετήρων | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Πολωνοί | 4p |
| συνδέστε τον τύπο | m12 στο δ-υποβρύχιο |