| Σύζευξη | περασμένη κλωστή σύζευξη |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό της Shell | Κράμα ψευδάργυρου με το nikelplate |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500times |
| Υλικό ενθέτων | PA66+%30GF |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | Θηλυκό |
| Λήξη | Βίδα |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Προστασία | Η.Ε-alaibable |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Μέγεθος | M8 |
| Όνομα προϊόντων | Βύσμα στήριξης πάνελ m12 |
|---|---|
| Πρότυπα | IEC |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ S Τ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Επαφές | 3 4 5 8 12 17 επαφές |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | Μπροστινή κλειδαριά Οπίσθια κλειδαριά |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Επαφές | 2pins |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | M12 ή συνδετήρας αξίας Γ σωληνοειδών |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα/soleder/crimp |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| καρφίτσες | 4p, 3P, 2P |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνελεύσεις καλωδίων |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |