| Γένος συνδετήρων | αρσενικός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Διεπαφή | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P, 6P |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Αδιάβροχος βαθμός | IP67 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Καρφίτσα | 8 καρφίτσα |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Συγκόλληση/Pcb/Με σύρμα |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας τύπων Υ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσα | 4 5 6pin |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20℃ ~ +80℃ |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |