| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 5pin Α |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένος M12 συνδετήρας καλωδίων |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Φύλο | αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμό μοντέλου | M5,M8,M12 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κωδικός | Α / Β / Δ / Κ / Λ / Χ / Σ / Τ κωδικός |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για 8 καρφώστε, 4A για την καρφίτσα 4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 καρφώστε, 250V για την καρφίτσα 4 |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό Αρσενικό |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4Α |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Δ-υπο- αρσενικό στο θηλυκό m12 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό m12 4pin |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μπλε |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |