| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Μάρκα | Rigoal |
|---|---|
| Συνδετήρας | M19 |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Καρφίτσα επαφών | 12 καλώδιο καρφιτσών στο καλώδιο |
| Συνδέοντας πρότυπο | κλείδωμα βιδών |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Κωδικοποίηση | A/B/D/K/L/M/S/T/X |
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | A B D X κωδικοποίηση |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρα | Συγκόλληση/Pcb/Σύρμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Υλικό συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Θέση | 3 / θέση 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Κωδικοποίηση | Κωδικός A / B / C / D / K / L / X / S / T |
| Προσανατολισμός | Ευθεία / Ορθή Γωνία |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Γ、 Δ、 S、 Τ、 Χ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Μια κωδικοποίηση |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τρέχων | 2A |
| Τάση | 30V |