| Πιστοποιητικό | CE, RoHS, προσιτότητα |
|---|---|
| Τρέχουσα τάση | 250V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Υλικό | PVC |
| καρφίτσες | 4P |
| Υλικό της Shell | χαλκός/ψευδάργυρος |
|---|---|
| Υλικό πυρήνων | PA |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | Χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχο onnector |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Συνήθεια | Αποδεκτός |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
|---|---|
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU ή PVC |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A/2A/4A |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 4pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M16 συνέλευση |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Καρφίτσες | 8pin |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3 - 10 Α |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Καρφίτσα | 2pin 3pin |
| Κώδικας | Επειδή κώδικας Γ |
| Τύπος | Βάση βούλωμα φορμαρισμένο καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 10A |