| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 4 8 |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4P |
| Αριθμός θέσης | : ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2/3/4/5/6/8/12/17 |
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Γένος | Γυναικείο / αρσενικό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Στήριγμα πάνελ |
| Αριθμός καρφίτσες | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματισμός συγκόλλησης |
| Μηχανισμός ασφάλισης | Εμπρός/πίσω στερεωμένο |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Δίκτυο / Ήχος & Εικόνα / Ethernet |
| Φύλο | Θηλυκό/αρσενικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Αδιάβροχος σύνδεσμος καλωδίου M12 σε RJ45 |
| Χρώμα | Μπλε, Πράσινο, Μαύρο ή χρώμα OEM |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Τύπος | M5/M8/M9/M12/M16 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 4pin αρσενικός συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος συνδετήρων | RJ45 σε m12 |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό στο θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση (Α) | 1.5A |
| Εκτίμηση τάσης | 30V εναλλασσόμενο ρεύμα, συνεχές ρεύμα 42V |
| Εκτίμηση IP | IP68 |
| Όνομα προϊόντων | m12 τύπος Τ |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό στο αρσενικό |
| Υλικό Overmold | PVC/TPU |
| Τελικό υλικό | χαλκός φωσφόρων |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS ISO9001 |
| Επαφές | 8pins και 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | χαλκός |