| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin Connector |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated current | 4A |
| Τύπος συνδετήρων | θηλυκό καρφιτσών m12 17 |
|---|---|
| Χρήση | Αυτοματοποίηση |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Κωδικοποίηση | Χ |
| Επαφές | 5pins και 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | m12 και βαλβίδα σωληνοειδών Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 φορμάροντας στο σωληνοειδές το συνδετήρα βαλβίδων Β |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Επαφές | 3+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | M12 στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών |
| Λήξη | Βίδα |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Waterproof Rating | IP67, IP68 |
|---|---|
| Contact Way | Screw |
| IP Degree | IP67/IP68 |
| Type | M Series |
| Gender | Male Female |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 4A για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για το Α Χ κώδικας 8 καρφώστε, 250V για τον κώδικα 4 Δ καρφίτσα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |