| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Καρφίτσα επαφών | 3/4/5/6/8/12/17 καρφίτσα κ.λπ. |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 50A ανώτατος |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, κινητός εξοπλισμός αυτοματοποίησης |
| Όνομα | Τα M12 επιτροπή 90 βαθμού τοποθετούν το συνδετήρα |
|---|---|
| Επαφές συνδετήρων | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Ένθετο συνδετήρων | TPU/PA |
| Τρέχων | 1.5A |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Μη διαθέσιμος |
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 7/8 φορμάροντας καλώδιο |
| παξιμάδι / βίδα σύζευξης | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| IP που εκτιμάται | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Εισαγάγετε υλικό | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| Διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Εφαρμογή | Ενότητα φωτεινών σηματοδοτών οδηγήσεων |
|---|---|
| Καρφίτσες | 2P |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP67 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Τύπος | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΣ |
| Serie | M8 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Προσαρμοστής Υ |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Εκτιμημένο ρεύμα σε 40°C | 4A |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | η 7/8 επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |