| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα/solder/PCB/wire |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A για 12 17 pin/2A για 4 5 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 17 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Πτυχίο IP | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | rj45 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Λειτουργήστε τη θερμοκρασία | -20℃~+80℃ |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Όνομα προϊόντων | m12 θραύστης |
|---|---|
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Επαφές | 3,4,5,8,12,17pins είναι διαθέσιμα |
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | άνδρα-γυναίκας βούλωμα |
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποιημένο |
| Υλικό επαφής | Cuzn, TPU |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4pin, 8pin |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS του ISO |
| Όνομα προϊόντων | M12 δοχεία επιτροπής |
| Επαφές | 3 Πολωνοί |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Weipu 17 συνδετήρας |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |