| καρφίτσες | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A για 4/5pin, 2A για 8pin, 1.5A για 12pin |
| Πρότυπα | RG121100 |
| Χρώμα | Μπλε |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Υλικό ενθέτων | ΜΑΔ, ανώτατη θερμοκρασία 260℃ |
| Κύκλος ζευγαρώματος | 500 |
| Πιστοποιητικό | CE ROHS ISO9001 |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | DC60V AC50V |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος, χρυσός που καλύπτεται |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >100 φορές |
| Ονομαστικό ρεύμα | 0.5Α |
| Καρφίτσες | 5P |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Τοποθετώντας χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τοποθετήστε στην πρόσοψη/πίσω τοποθετεί/4 τρύπα φλάντζα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Όνομα προϊόντων | M12 στο καλώδιο συνδετήρων αξίας σωληνοειδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αισθητήρας, Automotion |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Όνομα προϊόντων | M12 ΣΤΟΝ Δ-ΥΠΟ- ΣΥΝΔΕΤΉΡΑ |
|---|---|
| Υλικό | PVC/PUR |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30c~105c |
| Επένδυση επαφών | Au |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Όνομα προϊόντων | Αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων δύναμης τύπων Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Επαφές | 5 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό στο θηλυκό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος συνδετήρων | SP21 σειρά |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | μέγεθος Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Αριθμός καρφιτσών | 3pins και 4pins |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |