| Επαφές | 2+PE/3+PE |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Ταξινομήστε επειδή Γ |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Συμμόρφωση EMC | μην προστατευμένος |
| Γένος | θηλυκός συνδετήρας |
| Κωδικοποιημένος | ΕΠΕΙΔΉ Γ Δ Χ Τ S Λ Μ Τ Υ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Μορφή | 90 βαθμός/180 βαθμός |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | Σύνδεσμος 3 4 5 8 12 17 ακίδων |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| μορφή | 90 βαθμοί/κατ' ευθείαν |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Ονομασία προϊόντος | Δέσμευση για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας από ηλεκτρικό ρεύμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Μ12 8pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Πινάκια Όχι. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | Abdxs |
| AWG καλωδίων | 26AWG -22AWG /Custom |
| Επικοινωνία | AU (χρυσή επιμετάλλωση) |
| Υλικό σύνδεσης | Κουζάνιο, ΤΠΕ ή PVC |
| Πολωνός | πόλος 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |