| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Κάμερα, Εργασία Ethernet |
| Φύλο | Male&Female |
| Χρώμα | ο Μαύρος, πράσινος |
| Ονομασία του προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης M12 έως RJ45 |
| Βαθμός IP | IP68 |
|---|---|
| Χρώμα | χρυσός |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 20 - 40℃~+80℃ |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100M Ω |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 6P, 17P |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | Α |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| ΣΕΙΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ | -40°C ~ + 125°C |
| Μήκος καλωδίων | Βάση με το αίτημα πελατών |
| Εφαρμογή | Επίδειξη/φωτισμός των υπαίθριων οδηγήσεων, υπαίθριοι |
|---|---|
| καρφίτσες | 4p, 5P, 1P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Πλεονέκτημα | μακροχρόνια διάρκεια και υψηλή αξιοπιστία |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνας |
| Τύπος συνδετήρων | το βούλωμα κλειδαριών βιδών/νημάτων, επιτροπή τοποθετεί, συγκολλά |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 6 8 12 17 |
| Υλικά καλωδίων | Αίτημα πυλών 5e/Gate 6e/Custom |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Customization | Yes |
|---|---|
| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
| Application | Audio & Video |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Εφαρμογή | Ακουστικός & τηλεοπτικός, αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M12 αισθητήρας και αυτόματος συνδετήρας καλωδίων καρφιτσών καλωδίων συνδετήρων |
| Οι επαφές 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμες | 3,4,5,8,12pins είναι διαθέσιμα |
| Προστατευτικό κάλυμμα | Η.Ε-alaibable |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Α |
| Εφαρμογή | αυτοκίνητος/αυτοματοποίηση/industry/LED κ.λπ. |
|---|---|
| Καρφίτσες | 8P |
| Κατοικία ενθέτων | NYLON66 + GF |
| Τύπος σύνδεσης | Τα PCB τοποθετούν |
| λέξεις κλειδιά | M12 συνδετήρας PCB |
| Κατηγορία τάσης | 250V/600V |
|---|---|
| Υλικό | Χαλκός/ορείχαλκος/ανοξείδωτο |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχος συνδετήρας δύναμης |
| Μέγεθος συνδετήρα | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνική θερμοκρασία | -40℃~+125℃ |