| Τύπος | Συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Γένος | Άνδρα-γυναίκας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| καρφίτσες | 4p |
| Τύπος σύνδεσης | M12 συνδετήρας επιτροπής |
| Όνομα προϊόντων | M12 η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | καρφίτσα 3 4 5 6 8 12 17 |
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Συνδετήρας | Συνδετήρας βαλβίδων σωληνοειδών |
|---|---|
| Τύπος | DIN |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Αριθμό μοντέλου | θηλυκή βαλβίδα σωληνοειδών |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Ένας κώδικας |
| Πολωνοί | 5P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Σειρά θερμοκρασίας | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | PA66 |
| Υλικό επαφών | Επαφή χρυσής επένδυσης επαφών χαλκού |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A/2A/1.5A |
| διάμετρος καλωδίων | ≤4mm~≤8.0mm |
| Όνομα προϊόντων | Θηλυκό BAcoding M8 στο θηλυκό αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3,4,5,6 καρφίτσες είναι διαθέσιμες |
| Γένος | θηλυκό |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπο συντρόφων | sp21 |
|---|---|
| Αριθμός επαφής | 5P |
| Εξωτερική διάμετρος καλωδίων | 710mm |
| Εκτιμημένο ρεύμα (Α) | 5A |
| Διάμετρος επαφών | 1.0*5 |
| Επαφές του αριθμού | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Μετρητής καλωδίων | μέγιστα 0,75 mm2 (μέγιστο AWG 20) |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60 Β (32V) |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Καρφίτσες | 3P |
|---|---|
| Τύπος | Προσαρμογέας |
| Αριθμός πυρήνων | πυρήνας τρία |
| Εφαρμογή | Εξουσία |
| Γένος | Θηλυκός |