| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Rated Voltage | 250V |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Pin | 4 pin |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Αριθμός καρφιτσών | 2 3 4 5 6 8 12pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/D/X |
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
| Υλικό ενθέτων | PA66+30%GF |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Έξοδος | Κατάλληλο καλώδιο OD 48mm |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5, M8, M12 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Ονομασία προϊόντος | M12 στεγανοποιήστε το συνδετήρα καλωδίων |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία/κατ' ευθείαν στη σωστή γωνία/τον τύπο Υ |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 12p, 3P, 8P, 2P |
|---|---|
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Εισαγωγή υλικού | pa66+gf20% |
|---|---|
| Τύπος | Σειρά Μ |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τρόπος επαφών | Γύρισμα |
| Επαφές | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 Σύνδεσμος καρφίτσας |
| Customization | Yes |
|---|---|
| Type | ADAPTER |
| Pin | 4 pin |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |