| Γένος | Γυναίκα, αρσενικό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσή επιχρίστωση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5Α/2Α/3Α/4Α |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -25°C ~ +85°C |
| Γένος | Θηλυκός |
|---|---|
| Κώδικας | A/B/D κωδικοποίηση |
| Ονομαστική τάση | 30V για 5/6/8 PIN, 60V για 3/4 pin |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3/4 PIN: 4A, 5PIN: 3A, 6PIN: 2A, 8PIN: 1.5A |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
| Καρφίτσες | 3 4 5 6 8 PIN |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Επαφές | 3P |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | Συνδετήρας Weipu |
| Λήξη | Βίδα |
| Προστατεύστε το επίπεδο | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE ROHs |
| Υλικό της Shell | PC, Nylon66, αντίσταση πυρκαγιάς |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3,5 - 5,0 χιλ. |
| Σχέδιο συνδετήρων | m8 θηλυκός συνδετήρας |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Μετρητής καλωδίων (χιλ.) | 0,25 χιλ. ² |
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 24 |
| Έξοδος καλωδίων | 3.5 - 5,0 χιλ. |
| Σειρά | M8 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Πλαστική κατακόρυφος |
| Αριθμός Conntacts | 3/4/5/6/8 καρφίτσα |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Επαφές | 2+PE |
|---|---|
| Σχέδιο συνδετήρων | θηλυκός συνδετήρας |
| Λήξη | Σφιγκτήρας βιδών |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Υλικό επαφών | CuSn (χαλκός) |
| Προδιαγραφή καλωδίων | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Σειρά διαμέτρων | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Διάμετρος και αριθμός επαφών | 4 καρφίτσες |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A |
| Εκτίμηση ευφλέκτου | UL94-V0 |