| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Τύπος | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Κώδικας | ΈΝΑΣ ΚΏΔΙΚΑΣ Β Δ Χ |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Τύπος | DIN, σύνδεση M12 |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 24 Pin |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | ΈΝΑ、 Β、 Δ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~17PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | αρσενικό/θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Γένος | αρσενικό και θηλυκό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| AWG καλωδίων | 26AWG-22AWG |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Ένας κώδικας |
| Πολωνοί | 8pins |
| Το καλώδιο σκάβει | AWG24-AWG26 |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |