| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Υλικό της κατοικίας | Diecasting ορείχαλκου/ψευδάργυρου νικέλινο |
| Υλικό του συνδετήρα | CuZn, TPU |
| Τρόπος | 3 4 5 8 12 17 τρόποι |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών (12pin είναι τύπος ύλης συγκολλήσεως) |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρες αισθητήρων σειράς |
| Εφαρμογή | βιομηχανικός και automative |
| Ονομασία προϊόντος | κυκλικός συνδετήρας 2/3/4/5/8/12/17Pin M12 |
| Προσανατολισμός | Ευθεία |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
|---|---|
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Μετρημένη ηλεκτρική τάση | 250V |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομασία προϊόντος | Αδιάβροχο καλώδιο συνδετήρων M12 κυκλικό |
|---|---|
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Αριθμός επαφών | 2-17 καρφίτσα |
| Εκτιμημένη τάση | 30-250V |
| Τύπος σύνδεσης | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Καρφίτσες επικοινωνίας | 3 4 5 6 8 12 17 PIN |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Αριθμός καρφιτσών | 2 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Υλικό επαφών | χαλκός (επίχρυσος) |
| ΣΕΙΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ | -25~+85 |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Καρφίτσα | 3 4 5 8 12 17 πιν |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Καλώδιο AWG | 26AWG-22AWG |