| Κωδικοποίηση | Χ |
|---|---|
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε |
| Πιστοποιητικό | IP67 |
| Κλείδωμα συνδετήρων | Βίδα αποτυπώσεων |
| Γένος | Αρσενικό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
|---|---|
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Βαθμός IP | IP67 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Πρότυπο Numbe | m12 τύπος Τ |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| Πολωνοί | 8P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Όνομα προϊόντων | M12 φορμάροντας συνδετήρας αισθητήρων |
|---|---|
| Λήξη | βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| λέξεις κλειδιά | Αδιάβροχος συνδετήρας |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~+105°C |
| Περιγραφή | Δ-ΥΠΟ- hd-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ 8pin/9pin/15pin |
| Όνομα προϊόντων | Δ-ΥΠΟ- HD-ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ |
| Description | M12 to rj45 patch cable, m12 male to rj45 cable, m12 female to rj45 cable, 10Gbps gigabit x-coded m12 to rj45 ethernet cable, IP67 waterproof male rj45 to m12 cable for industry ethernet systems. |
|---|---|
| Rated Voltage | 250V |
| Operating Temperature | -25°C~85°C |
| Type | ADAPTER |
| Application | Audio & Video |
| καρφίτσες | 3 4 5 6 8 12 17pn |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°C ~ + 125°C |
| αριθμός επαφών | 3 / 4/5/8/12/17 |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 M23 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, SE |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| υλικό ενθέτων | pa66+gf20% |