| Όνομα προϊόντων | Φορμάροντας καλώδιο M12 8pin |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αισθητήρας ή αυτοματοποίηση |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Επαφές | 3 4 5 6 8 12pins |
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
|---|---|
| Κώδικας | ΕΠΕΙΔΉ ΚΏΔΙΚΑΣ Γ Δ S Τ Χ |
| Γένος | Αρσενικό Θηλυκό |
| Τρέχων | 4A |
| Τάση | 250V |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Αριθμό μοντέλου | M12 |
|---|---|
| Τύπος | SCART, κυκλικοί συνδετήρες, συνδετήρας δύναμης |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| καρφίτσες | 16p, 4p, 5P, 12p, 7P, 10P, 9P, 3P, 8P, 6P |
| Βαθμός IP | IP67/IP68 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Gender | Female |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Type | DIN |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Γένος | Αρσενικό & θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5α-4Α |
| Ονομαστική τάση | 30-60V |
| Αριθμός Πυρήνων | 3/4/5/6/8 Πιν |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Καρφίτσα αριθμού | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Κωδικοποιημένος | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y κωδικοποιημένος |
| Τύπος | Φορμαρισμένη/η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/ΚΑΠ |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR ή συνήθεια |
| Τρόπος επαφών | Βίδα/πλεξίδα Solder/PCB/With |
| Τύπος | Προσαρμοστής, M12 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητα, Αισθητήρες ή Αυτοματισμός |
| Φύλο | Άντρας |
| Ονομασία του προϊόντος | M12 8 ακροδέκτης χυτευμένο καλώδιο |
| Αγκυροβολητής/βίδα | Ορείχαλκος με νικέλινο |