| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHs, ISO9001 |
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
|---|---|
| Τύπος | DIN, M Series |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M8 3 4 5 6 8 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Αριθμό μοντέλου | M19 2 συνδετήρας καρφιτσών 3 4 5 |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρη επίστρωση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 20A |
| Τύπος | Λ |
| Αριθμό μοντέλου | M23 συνδετήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή | δύναμη, αισθητήρας, αυτοκίνητοι, ethernet, αυτοκίνητο κ.λπ. |
| Γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Βίδα |
| Έξοδος καλωδίων | 610mm |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Καρφίτσα επαφών | 4 καρφίτσα |
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Αριθμό μοντέλου | η 7/8 επιτροπή τοποθετεί |
| Τύπος συνδετήρων | Βίδα |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | οδηγημένος αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Υλικό | PVC |
| Τύπος συνδετήρων | Προσαρμοστής |
| Πολωνοί | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος προϊόντων | Αρσενικό στο αρσενικό |
| Λήξη | Περασμένος κλωστή |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Υλικό ενθέτων | Θερμοκρασία 260° ατόμων ΜΑΔ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 συνδετήρας |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος, αυτοκίνητος, βιομηχανικός, οδηγήσεων, ηλεκτρικών |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Τύπος | συνδετήρας καλωδίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 2P, 6P |
| Υλικό | Λάστιχο PVC |