| Επαφές | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Γένος | Θηλυκό |
|---|---|
| Προϊόν | 7/8» συνδετήρας |
| Τύπος | Συνδετήρας συνελεύσεων |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Πολωνοί | 4pins |
| Πολωνοί | 8pins |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Συνδετήρας | 7/8» συνδετήρας |
|---|---|
| Μετρητής καλωδίων (AWG) | 16 |
| Τύπος | Συνέλευση |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Επαφές | 3+PE |
| Εφαρμογή | Αυτοματοποίηση εργοστασίων και έλεγχος διεργασίας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | M8 η επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Λήξη | Συγκόλληση |
| Εκτιμημένη τάση | 60V |
| Καρύδι/βίδα συζεύξεων | Ορείχαλκος, νικέλινος, CNC |
| Επαφές | 2 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Βίδα |
| Τύπος συνδετήρων | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Brand | RENHOTEC |
| Συνδετήρας που κωδικοποιείται | Α |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 3~8PIN |
| Εκτιμημένη τάση | 30V-250V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1.5A~4A |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100 MΩ |
| Rated Current | 4A |
|---|---|
| Material Of Connector | PVC Or PUR |
| Shape | Angle / Straight |
| Degree Of Protection | IP68/IP67 |
| Advantages | speed, reliability, and ruggedness |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DIN43650A |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Όνομα προϊόντων | m12 συνδετήρας καλωδίων στο συνδετήρα βαλβίδων σωληνοειδών DIN43650A |
| Λήξη | σχηματοποίηση |