| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Εκτίμηση IP | IP67/IP68 |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12p/2A για 8p/4A για 3 4 5 17p |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12p/60V για 5p/250V για 3 4 17p |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Τύπος | Καλώδιο/ύλη συγκολλήσεως/PCB |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Διεπαφή | A B D X κωδικοποίηση |
|---|---|
| M12 Pin | 3 4 5 8 12 17 πιν |
| Τύπος | Πίσω/μπροστινό κλείδωμα |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (επιχρυσωμένο) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40°C~85°C |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Rated Current | 4A |
| Rated Voltage | 250V |
| Connector Contacts | Brass With Gold Plated |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως/PCB/καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Κώδικας | Ένας κώδικας |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 5 8 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Υλικό του συνδετήρα | PUR, TPU Ή PVC |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25℃~+85℃ |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | m12 συνδετήρας αισθητήρων |
| Εκτίμηση IP | IP67, IP68 |
| Μεταφορέας Contat | TPU+GF |
| Λέξεις κλειδιά | συνδετήρας καλωδίων m12 3pin |