| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Γένος | Θυληκο αρσενικό |
| Τύπος | Θωρακισμένος /Αθωρακισμένος |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Εισαγωγή υλικού | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 3/4/5/8/12/17pins |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 2A 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V 250V |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Θέσεις | 3 4 5 6 8 12 17 θέσεις |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα ύλης συγκολλήσεως |
|---|---|
| Καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Τύπος | ενιαίο βούλωμα διπλά βουλώματα |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Πυρήνας | 3 / πυρήνας 4/5/8/12/17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
|---|---|
| Πολωνός | 3 4 5 8 12 17 πόλοι |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/φορμαρισμένο καλώδιο |
| Μορφή | Κατ' ευθείαν/γωνία |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
|---|---|
| Πρότυπο | M12 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Καρφίτσα | 3 / καρφίτσα 4/5/6/8 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 60V για τη 3/4/5/6 καρφίτσα, 30V για την καρφίτσα 8 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100 MΩ |
| Κατεύθυνση | Κατ' ευθείαν/που ψαρεύεται |
| Πιστοποιητικό | CE RoHS ISO9001 |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |