| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A-13A |
|---|---|
| Ανώτατα Temp | degreee 260 |
| Πολωνοί | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+105 |
| Πιστοποίηση | CE, ROHs, iso |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων | Σύνδεσμος καλωδίου |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για 3 4 17 pin |
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Διορισμένη τάση | 250V |
|---|---|
| Αντίσταση επαφής | ≤10mΩ |
| Πλεονεκτήματα | ταχύτητα, αξιοπιστία και ανθεκτικότητα |
| Gender | Female / Male |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | Συνδετήρας καλωδίων κώδικα M12 17pin Α |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό συνδετήρα | PVC ή PUR |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για 3 4 5 17 pin |
| Πυρήνες | 3 4 5 8 12 17 πυρήνες |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Μορφή | Αγκώνας / Ευθεία |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Εκτίμηση τάσης | 250V |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Όνομα | M12 στεγανοποιήστε το καλώδιο |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΜΙΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΊΗΣΗ Β Δ |
| γένος | Αρσενικό και θηλυκό |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/καλώδιο |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -25°C~85°C |
| Brand | RENHOTEC |
|---|---|
| Temperature Range | 40 ---- +125 |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
| Gender | Male Female |
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Τύπος | ΔΙΝ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλιακό LED για την αυτοκινητοβιομηχανία |
| Φύλο | Αρσενικό θηλυκό |
| Πινάκια | 3 4 5 6 8 12 17 πιν σύνδεσμος |
| Ονομαστική Τάση | 250V |