| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | αδιάβροχος συνδετήρας, αδιάβροχος συνδετήρας |
| Εφαρμογή | αυτοματοποίηση |
| Σειρά | M12 |
| Κωδικοποίηση | Α, Β, Γ, Δ, Χ |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί |
| Καρφίτσες | 4pins |
| Γένος | Θηλυκό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | CE, RoHS, ΠΡΟΣΙΤΌΤΗΤΑ |
| Τρέχουσα τάση | 250V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 4A |
| Υλικό | PVC |
| Γένος | Αρσενικό |
|---|---|
| Λήξη | ΒΙΔΑ |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Δύναμη |
| Τύπος | DIN, M Series |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρύδι συζεύξεων | Ορείχαλκος με νικέλινο |
| Επαφές | M12 3 4 5 8 12 17 PIN CONNECTER |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Όνομα προϊόντων | Τύπος 4 Τ συνδετήρας δύναμης λιμένων |
|---|---|
| Λήξη | Βίδα |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Επαφές | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Τύπος κώδικα | A/B/C/D |
| Γένος | Θηλυκό/αρσενικό |
| Υλικό καλωδίων | PVC/PUR |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Υλικό της Shell | Μέταλλο/πλαστικό |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5/6pin, 30V για 8/12/17pin |
| Τύπος συνδετήρων | ΣΕ M12/ΤΟ Δ-ΥΠΟΒΡΎΧΙΟ/RJ45 ETHERNET/USB/ΤΟ ΜΊΝΙ DIN/M8/GX12 |
| Εφαρμογή 1 | Μικροσκοπικοί αισθητήρες/βιομηχανική κάμερα/ηλεκτρικό ποδήλατο |
| Κώδικας | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |