| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M5 M8 M12 M16 |
| Εφαρμογή | Αεροπορία/αισθητήρας/ηλεκτρικός εξοπλισμός/βιομηχανικά κ.λπ…, αισθητήρας ή |
| Όνομα προϊόντων | Φορμαρισμένο M12 καλώδιο |
| Τρόπος επαφών | βίδα |
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
|---|---|
| Κώδικας | ΕΠΕΙΔΉ ΚΏΔΙΚΑΣ Γ Δ S Τ Χ |
| Γένος | Αρσενικό Θηλυκό |
| Τρέχων | 4A |
| Τάση | 250V |
| Τύπος | Γάτα 5E |
|---|---|
| Πρότυπα | Iec61076-2-101 |
| Τρόπος επαφών | Βίδα |
| Βαθμός IP | IP67 |
| Μέγεθος | M12 κωδικοποίηση Β |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Γένος | Θηλυκό και αρσενικό |
| Τύπος | Μέταλλο Πλαστικό |
| Είδος | Βίδα Ύλη συγκολλήσεως PCB Με το καλώδιο |
| Όνομα προϊόντων | IP67 αδιάβροχος συνδετήρας καλωδίου τροφοδοσίας τύπων m12 πλαστικός Τ |
|---|---|
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Αριθμός Πολωνού | 2,3,4,5,6,8,12 καρφίτσες |
| Ο βαθμός προστατεύει | IP67/IP68 |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | Δ-υπο- αρσενικό στο θηλυκό m12 |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Επαφές | 9pins και 4pins |
| Δομή αγωγών | 32x0.1 χιλ. |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Εφαρμογή | Ethernet |
| Τύπος | Η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος/συνέλευση |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| Αντίσταση επαφών | ≤10mΩ |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Τύπος | Φορμάροντας συνδετήρας |
|---|---|
| Γένος | feale στο θηλυκό |
| Σακάκι καλωδίων | PUR ή PVC |
| Καρφίτσες | 4P |
| Τύπος σύνδεσης | M12 στο δ-υποβρύχιο |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Αριθμό μοντέλου | M12 Χ συνδετήρες κώδικα ethernet |
| Τύπος | SCART, που φορμάρεται |
| Εφαρμογή | Δύναμη |