| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Γένος | Αρσενικό ή θηλυκό |
| πυρήνας | πυρήνας 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68 ή IP67 |
| Τρέχων | 4A |
|---|---|
| Τάση | 250V |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
| Κωδικοποιημένος | ΈΝΑ Β Δ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊΤΑΙ |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Επαφές | 6 καρφίτσες |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Βαθμός προστασίας | IP68 |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος με τη χρυσή επένδυση |
| Πρότυπα | Cat6a Cat5e |
|---|---|
| Πυρήνας | 4pin 8pin |
| Επένδυση επαφών | Au (χρυσή επένδυση) |
| Βαθμός προστασίας | IP67 IP68 |
| Προστατευμένος | ΝΑΙ |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | μέτωπο - η επιτροπή τοποθετεί |
| καρφίτσες | 5pins |
| Γένος | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |
| Τύπος | ΦΑΣΑΡΙΑ |
|---|---|
| Γένος | Αρσενικό θηλυκό |
| Καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 Pin |
| Ονομαστική τάση | 250V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4α |
| Αριθμός καρφιτσών | 8pins |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση (Β) | 60V |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 5A |
| Όνομα προϊόντων | M12 συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Ένας κώδικας |
| Πολωνοί | 5P |
| Γένος συνδετήρων | Αρσενικό |
| Κύκλος ζευγαρώματος | >500times |
| Επαφές | 8pins |
|---|---|
| Τύπος | η τετραγωνική επιτροπή τοποθετεί το συνδετήρα |
| Γένος | Θηλυκό |
| Εκτιμημένη τάση | 60 Β |
| Εκτιμημένη τάση ώθησης | 500V |