| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4P |
| Αριθμός θέσης | : ΚΑΡΦΙΤΣΑ 2/3/4/5/6/8/12/17 |
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Καρφίτσες | 5P |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Τοποθετώντας χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τοποθετήστε στην πρόσοψη/πίσω τοποθετεί/4 τρύπα φλάντζα |
| Εκτιμημένη τάση | 250V για τη 3/4 καρφίτσα, 60V για 5pin, 30V για 8/12/17pin |
| Κωδικοποίηση | A / Κώδικας Β/Γ/Δ/Κ/Λ/Χ/του S/Τ |
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
| Επιμετάλλωση επαφής | Au (χρυσή επένδυση) |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Κλείδωμα βιδών |
| Μηχανική λειτουργία | >500 κύκλοι ζευγαρώματος |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 συνδετήρας Wireable τομέων |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Κωδικοποίηση | Κωδικός A / B / C / D / K / L / X / S / T |
| Προσανατολισμός | Ευθεία / Ορθή Γωνία |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 Pin Connector |
|---|---|
| Product Category | M12 Waterproof Connector |
| Product Name | Customizable M12 Waterproof Connector for Automotive Industrial Aviation LED Solar Ethernet |
| Application | Automotive Industrial Aviation LED Solar |
| Brand | RENHOTEC |
| Ονομασία προϊόντος | Δέσμευση για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας από ηλεκτρικό ρεύμα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Μ12 8pin αδιάβροχος σύνδεσμος |
| Μάρκα | Rigoal connector(RG) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Τύπος | Προσαρμοστής |
|---|---|
| Φύλο | αρσενικό και θηλυκό |
| Αριθμό μοντέλου | M5,M8,M12 |
| Χρώμα | Ο Μαύρος ή χρώμα cOem |
| Κωδικός | Α / Β / Δ / Κ / Λ / Χ / Σ / Τ κωδικός |
| Καρφίτσες | 4p, |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν/καλώδιο |
| Ύφος λήξης | Ο τύπος ύλης συγκολλήσεως/τα PCB τοποθετεί |
| Προσανατολισμός | Κατ' ευθείαν |
| Σειρά θερμοκρασίας | -25°C ~ + 85°C |
| καρφίτσες | 3 4 5 8 12 17 καρφίτσες |
|---|---|
| Κωδικοποιημένο | A B D X κωδικοποιημένα |
| Γένος | Αρσενικό/θηλυκό |
| Σχήμα | Γωνία / Ευθεία |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4Α |
| Βαθμός IP | IP68 |
|---|---|
| Χρώμα | χρυσός |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | 20 - 40℃~+80℃ |
| καρφίτσες | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100M Ω |