| Εφαρμογή | Ήχος & βίντεο |
|---|---|
| Καρφίτσες | 4p, 8P |
| Εκτίμηση IP | IP67 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 1.0A |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHs, ISO9001 |
| καρφίτσα | 8P8C |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σύστημα κλειδώματος | Βίδα |
| Τύπος | Η συνέλευση/η επιτροπή τοποθετεί/φορμαρισμένος |
| Καλώδιο OD | 5.5mm~7.0mm |
| Σειρά | Η επιτροπή τοποθετεί |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκό |
| πυρήνας | 8P8C |
| Τύπος | Κατ' ευθείαν 90degree |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -30°C~105°C |
| Όνομα προϊόντων | M12 κώδικας Δ που φορμάρει το αδιάβροχο καλώδιο |
|---|---|
| Λήξη | Ύλη συγκολλήσεως |
| Υλικό ενθέτων | TPU+GF |
| Υλικό επαφών | Ορείχαλκος το χρυσό που καλύπτεται με |
| Υλικό Overmold | Διαφανές TPU |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 4A |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση | 250V |
| καρφίτσα | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Κώδικας | Ένα Β Δ Xcoded |
| Σύστημα κλειδώματος συνδετήρων | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | M12 4PIN |
| Εφαρμογή | διάστημα, αυτοματοποίηση |
| σειρά | M12 |
| Υλικό της επαφής | CuZn (ορείχαλκος) |
| Συνδετήρας προϊόντων | Συνδετήρας UCU |
|---|---|
| Γένος συνδετήρων | Θηλυκό |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 10A |
| Τύπος | συνέλευση στην επιτροπή |
| Ύφος ζευγαρώματος | Ύλη συγκολλήσεως |
| καρφίτσα | καρφίτσα 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Εκτιμημένη τάση | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Τύπος | η επιτροπή τοποθετεί/συνέλευση/με το καλώδιο |
| Τάση δοκιμής (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Θέσεις | 3 4 5 8 12 17 θέσεις |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP68/IP67 |
| Κωδικοποίηση | ΈΝΑ Β Δ Χ ΠΟΥ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΕΊ |
|---|---|
| Καρφίτσα | καρφίτσα 3 4 5 8 12 17 |
| Βαθμός προστασίας | IP67/IP68 |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 1A για 12 pin/2A για 8 pin/4A για την καρφίτσα 3 4 5 17 |
| Εκτιμημένη τάση | 30V για 8 12 pin/60V για 5 pin/250V για την καρφίτσα 3 4 17 |